Na první pohled jsme možná rozdílné, ale máme stejný cíl. Jsme dvě kamarádky, které zuby spojily v osobním i pracovním životě. V oboru dentální hygieny se stále vzděláváme, a proto dokážeme poskytnout tu nejlepší možnou péči za pomoci nejmodernějších technologií. Naší prioritou je bezbolestné ošetření a vždy spokojený pacient.

Štěpánka Reslová, DiS. 

Pečlivá a vždy usměvavá hygienistka s dlouholetou praxí, která vám vykouzlí zdravý úsměv a pomůže k řádné péči o dutinu ústní, protože prevence je stejně důležitá jako samotná hygiena.

Lucie Rozsypalová, DiS. 

Dentální hygienistka, zubní technik i zubní instrumentářka. Zkušenosti ze všech těchto oborů mi pomáhají docílit co možná nejlepšího výsledku v péči o klienty. Nic není překážkou, tak se nebojte objednat. 

Spolupracujeme s těmito zubními lékaři

MDDr. MArek Prívozník

Odborný garant ordinace Zub & Dáseň, milý pan doktor s profesionálním přístupem. Ochotně s námi konzultuje vše v průběhu léčby a v případě potřeby aplikuje anestezii k dosažení nejvhodnější péče a výsledku terapie.

MDDr. David Mach

Vstřícný a empatický zubní lékař. Ve své praxi se zaměřuje na obory chirurgie a implantologie.

MUDr. Dita Pokorná

Zaměřením paní doktorky Pokorné je obor parodontologie. Závažnější onemocnění dásní a závěsného aparátu řešíme společně na specializovaném pracovišti pod dozorem lékaře.